Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Заради справедливості треба сказати, що Європа якраз наполегливо намагається цю проблему надійних гарантій (ред. – безпеки для України) вирішити. До речі, а чому питання цих надійних гарантій не вирішують ці двосторонні договори з безпеки, які були підписані з британцями, з французами, тими ж поляками, з американцями тощо? Значить, вони не настільки надійні або тоді не йшлося про те, щоб подумати про гарантії після закінчення війни», - розмірковує Вадим Карасьов.
У цьому контексті, зазначає він, виділяється лідер ХДС/ХСС Фрідріх Мерц, який може перемогти на виборах у лютому та стати канцлером Німеччини, а також Макрон зі своїми пропозиціями, тож поки що це франко-німецька ініціатива. Також, додає експерт, Макрон збирається обговорити з поляками введення миротворчого контингенту по лінії припинення вогню, хоча поки що ця ідея є досить сирою.
Як пояснює політолог, Україні не особливо підходить корейський сценарій, тому що, по-перше, лінія фронту набагато більша, по-друге, не можна країну розділити на дві частини, оскільки, з одного боку, воює Україна, а з іншого – росія, у Корейській війні було не так.
«Третій момент – мандат. За корейським сценарієм, ми знаємо, брали участь війська ООН на боці Південної Кореї, був мандат, американці воювали, але це було за мандатом ООН. Тепер хто має дати дозвіл на мандат від ООН? Рада безпеки ООН, а там росія та Китай, які можуть не лише утриматись, а й бути проти», - пояснює Вадим Карасьов.
Як повідомляв Знай.ua, Ялі заявив, що падіння режиму Асада – це ще один важіль впливу на путіна йти на поступки.
Також Знай.ua писав про те, що Гай-Нижник розповів про холод у відносинах Трампа та Зеленського.