Про це він розповів у програмі «Особистість із Сергієм Дойком».

На думку гостя програми, це питання складне, але навряд чи такий досвід варто переймати. Вчора, розповідає він, у Секторі Гази загинули 5 молодих пацанів, солдати ізраїльської армії, за день до цього – ще 5, ось це та важка реальність, із якою ізраїльтяни навчилися жити.

«До речі, я брав участь у конференції, присвяченій полоненим, і насамперед запитав уповноваженого з прав людини, скільки в Україні військовополонених. Він каже, що це засекречено, вони не можуть сказати. Я так здивувався, адже в Ізраїлі щоранку кожна передача починається з того, скільки заручників перебуває в руках терористів. Тож це не досвід, який треба переймати, а реальність, з якою доводиться жити», - пояснює Едуард Докс.

Також, зазначає він, під час війни ізраїльське суспільство стає зразковим, всі одразу об'єднуються, але щойно мирно, дуже сильно проявляється антагонізм, наприклад, між євреями та арабами, між євреями з різних країн, між росіянами та марокканцями, між румунами та персами.

«Коли я приїхав до України, побачив, що тут цього немає, і так добре, ніхто нікого не ненавидить. Під час Євромайдану я побачив, як це почало дуже штучно насаджуватися. Але я хочу сказати, що навіть в Ізраїлі ми там один про одного анекдоти розповідаємо, але називати людей, у яких інша думка, якимись образливими словами, заборонено, і саме тому, що це може призвести до громадянського конфлікту», - розповідає Едуард Докс.

Популярні новини зараз
До 30 квітня: українців попередили про новий тариф не електрику Пенсіонерам закрутять гайки: виплати можусть скасувати – хто в зоні ризику Зростання цін на мобільний зв’язок: тарифи Vodafone збільшаться на 60 гривень Пенсіонерам підвищать пенсії навесні: у кого поважчають гаманці
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Галлямов заявив, що, якби Трамп був готовий злити путіну Україну, йому 100 днів були б не потрібні.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник розповів, чи зможе путін говорити з Трампом і Зеленським з позиції сили.