Про це він розповів на своєму каналі.

«Уявіть, яке там плече, скільки там кілометрів до нашого кордону. Справа в тому, що у сучасній війні (ред. – не працюють) великі ці кишки, які висуваються на початковому етапі вторгнення, 2022 рік, лютий-березень. Ось ці кишки від Чернігівської області до Києва. Хоч би як говорили про стамбульські угоди, але вони (ред. – росіяни) зраділи та пішли. Чому? Тому що були великі втрати, бо ми розбивали їх методом партизанської війни, силами спецоперацій розбивали їхні підрозділи, позбавляли їх тилового забезпечення, логістики», - пояснює Олег Старіков.

Так, констатує він, коли ЗСУ зайшли на Курщину в серпні, це була класна операція, і ми закріпилися, чого противник не очікував, але потім затишшя, і в січні знову знадобився ривок.

«Ми сильні у мобільному наступі. І в результаті мобільний наступ перейшов у мобільну оборону, а зараз позиційну. Ось востаннє, коли зайшли, знову цей мобільний рух. І я вважаю, що цей удар біля Суджі – це більше схоже не на наступ, а на мобільну оборону, пов'язану з тим, що противник видавлює наші війська з курського плацдарму», - стверджує Олег Старіков.

Отже, пояснює він, ЗСУ проводять мобільну оборону і відкидають супротивника якнайдалі, щоб він довше нас видавлював, і все це до часу Х, коли почнуться переговори. Тобто, констатує експерт, Курська операція – це все ж таки не так про військові цілі, як про політичні.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" впровадили важливу функцію: що треба знати Гороскоп на 11 лютого: зірки дали поради, як вистояти цього непростого дня Кому на 100 грн, а кому на тисячі: "Нафтогаз" завищує українцям платіжки Ціни на продукти підуть вгору: українцям радять робити запаси
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Телешун заявив, що, якщо США припинять військову підтримку України, це буде постріл їм у ногу.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов заявив, що президентські вибори в Україні перетворюються на референдум щодо перемир'я.