Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

«Хотілося б створити клініку, що спеціалізується на лікуванні ран, де б науково досліджувалися нові технології із загоєнню ран – біологічні, техногенні, бактеріологічні, нові якісь матеріали тощо. Це величезна галузь. Стільки людей, які страждають і страждатимуть», - стверджує Юрій Ліфшиць.

Якщо згадати досвід Другої світової війни, розповідає гість програми, то пік поранених випав на 1946 рік, а також на 1952-1953, бо у багатьох почалися проблеми, рани не загоїлися, почали гнити, лікування не спрацювало і таке інше. Тож, констатує він, зараз нам доведеться використати весь світовий досвід, а також нові напрацювання.

«От хотілося б створити центр лікування ран та ранових ускладнень, які взагалі можуть бути. Це не обов'язково наслідки військових ран, тому що ран і так у житті вистачає – трофічні, посттравматичні, діабетичні та інші. Це величезна проблема», - наголошує Юрій Ліфшиць.

Як повідомляє лікар, у наступній поїздці до Німеччини він відвідає в Гейдельберзі велику структуру, яка займається лікуванням ран за допомогою стовбурових клітин. Взагалі стовбурові клітини, пояснює він, - це таїнство, тому що спочатку всі вони однакові, а потім з однієї утворюється мозок, з іншої - кістка, з третьої - печінка, коли вони потрапляють в організм, шукають осередок болю і репарують його. Згідно з дослідженнями, повідомляє лікар, завдяки стволовим клітинам стан 40 з 50 хворих на кардіоміопатію покращився.

Популярні новини зараз
Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії Готуйтесь до заморозків: що готує прогноз погоди до кінця тижня Гороскоп на сьогодні, 23 квітня: середа несподіванок, перевірок і важливих виборів Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дубина заявив, що політика Трампа запускає нову гонку ядерних озброєнь.

Також Знай.ua писав про те, що Тагієв розповів, як Азербайджану єдиному вдалося вирішити всі проблеми з росією.