Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

«Хотілося б створити клініку, що спеціалізується на лікуванні ран, де б науково досліджувалися нові технології із загоєнню ран – біологічні, техногенні, бактеріологічні, нові якісь матеріали тощо. Це величезна галузь. Стільки людей, які страждають і страждатимуть», - стверджує Юрій Ліфшиць.

Якщо згадати досвід Другої світової війни, розповідає гість програми, то пік поранених випав на 1946 рік, а також на 1952-1953, бо у багатьох почалися проблеми, рани не загоїлися, почали гнити, лікування не спрацювало і таке інше. Тож, констатує він, зараз нам доведеться використати весь світовий досвід, а також нові напрацювання.

«От хотілося б створити центр лікування ран та ранових ускладнень, які взагалі можуть бути. Це не обов'язково наслідки військових ран, тому що ран і так у житті вистачає – трофічні, посттравматичні, діабетичні та інші. Це величезна проблема», - наголошує Юрій Ліфшиць.

Як повідомляє лікар, у наступній поїздці до Німеччини він відвідає в Гейдельберзі велику структуру, яка займається лікуванням ран за допомогою стовбурових клітин. Взагалі стовбурові клітини, пояснює він, - це таїнство, тому що спочатку всі вони однакові, а потім з однієї утворюється мозок, з іншої - кістка, з третьої - печінка, коли вони потрапляють в організм, шукають осередок болю і репарують його. Згідно з дослідженнями, повідомляє лікар, завдяки стволовим клітинам стан 40 з 50 хворих на кардіоміопатію покращився.

Популярні новини зараз
Східний гороскоп на квітень 2025: випробування, зміни та нові перспективи для знаків Почнеться вже влітку: кому із пенсіонерів перерахують виплати Відстрочки не буде: за ким у квітні може прийти ТЦК ПФУ попередив пенсіонерів: встигніть у 10-денний термін
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дубина заявив, що політика Трампа запускає нову гонку ядерних озброєнь.

Також Знай.ua писав про те, що Тагієв розповів, як Азербайджану єдиному вдалося вирішити всі проблеми з росією.