По суті, конференція стосувалася можливостей
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Відкриваючи роботу конференції, лідер партії Андрій Пелюховський повідомив: «Минулого тижня відбулася зміна уряду України. Уряд очолила Юлія Свириденко – молода, вродлива, амбітна. Але, на жаль, за гарною вивіскою залишається стара суть – фактично уряд не змінив філософію своєї роботи. Урядзалишається, як і за Дениса Шмигаля, виконавцем волі Офісу президента, людьми, завдання яких легітимізувати рішення, ухвалені на вулиці Банковій. Про жодні конструктивні програми, реформи, про проривні ідеї не йдеться. Завдання нового уряду – проводити в життя ту політику, яка спускається з Банкової, якій тим часом передаються інструкції та директиви від наших «партнерів». По суті це знову уряд зовнішнього керівництва Україною. Це уряд таких же компрадорів, яких ми спостерігаємо протягом останніх шести років».
Він зазначив: «Партія «Сила нації» першого ж дня запропонувала новому прем'єр-міністру співпрацю, задекларувавши допомогу в роботі над реформами, своє плече під час формування програм оздоровлення економіки. У нашій партії чимало професіоналів, котрі знають, як працює державна машина, як функціонує економіка. Ми працюємо не виходячи з теоретичних методикгарвардськи
Андрій Пелюховський пообіцяв: «За усталеною традицією, ми уникатимемо різкої критики уряду Свириденко протягом перших ста днів. Це практика, прийнята на Заході: новий уряд має сто днів імунітету, щоб показати свої можливості. Але за сто днів ми підготуємо детальний аналіз того, що зроблено і не зроблено урядом. Наша критика буде конструктивною – ми не хочемо огульної критики заради критики. Ми будемо діяти за принципом «критикуй – пропонуй». У нашій команді чимало економістів, які готові представити альтернативну програму та вказати на помилки уряду».
Він же представив одну із 12-ти програм, розроблених фахівцями-економістами – програму забезпечення житлом переселенців (за спрощеною формою, із застосуванням солідарних практик фінансування: апробованих на Заході). Більше того: ця програма почне втілюватися вже найближчим часом: пообіцяв Андрій Пелюховський.
Ця пропозиція викликала жвавий інтерес у присутніх, з’явилося чимало уточнюючих запитань, на які одразу ж було дано відповідь.
Член політичної ради партії Костянтин Ільченко у своєму виступі зазначив, що «такі вразливі верстви населення, як молодь, люди похилого віку, ветерани російсько-української війни у своїй більшості перебувають у стані безвихіддя і відчаю, оскільки перші не мають можливості отримати гідну роботу і можливість самореалізуватися, другі знаходяться на межі виживання, а треті відчувають себе ізгоями в державі, яку вони захищали».
Він же продовжив: «Соціально-економічна політика – це у першу чергу про соціальну справедливість, підвищення соціальних стандартів та забезпечення соціальних гарантій, як передумови формування гідного рівня добробуту. Чинне Міністерство
«Тому, в умовах політичної та економічної кризи час вимагає від нас створення міністерства Праці, яке бивзяло на себе відповідальність в цілому за соціально-економічну політику, яка б діяла в напрямку напрацювання справедливих державних соціальних гарантій, створення ефективної ветеранської політики, пенсійного забезпечення та трудових відносин. Звісно ж міністерство Праці має тісно співпрацювати з міністерством економіки, оскільки сучасна економічна модель повинна враховувати постійно зростаючі потреби українців - і не тільки матеріальні, а й духовні»: - резюмував свій виступ політик.
Член політичної ради партії, відомий економіст та управлінець Володимир Волков: вважає, що для виходу з післявоєнної економічної кризи необхідно зосередитися на трьох основних напрямках:
- Розвиток кооперації як головної форми суспільної взаємодії, до того ж абсолютно традиційної і зрозумілої для українського суспільства;
- Розвиток логістичних шляхів і транзитних операцій – в тому числі в морській сфері;
- Експорт військових технологій та військового досвіду.
Ці три речі Володимир Волков бачить основними локомотивами української економіки на найближчу перспективу.
Він вважає, що «настав час переконати залишкиукраїнської еліти до створення «постліберального» уряду,який
Володимир Волков вважає, що необхідно локалізувати 80% виробництва, провести ремонт та відновлення водних артерій (шлюзи, канали). Необхідне відновлення місцевої промисловості та кооперація в АПК: відновлення міст і поселень навколо залізничних вокзалів, хабів. Він пропонує здійснювати управління територіями через обслуговуючі кооперативи - як приклад запровадженняпроцедурн
Партія «Сила нації» поступово розширює число своїх прибічників і перетворюється на серйозну політичну силу, свідченням чому є намагання діяти не гаслами, а конкретними справами і програмами.
P.S. Лідер партії Андрій
Цей крок, за задумом ініціаторів, має