Політолог Юрій Романенко у своєму блозі розповів про ситуацію між Офісом Президента та мером Києва Віталієм Кличком.

"Парадокс ситуації полягає в тому, що перший заступник у Кличка якраз призначений через Єрмака і нав'язаний “Слугами народу” в рамках тих домовленостей, які були досягнуті за підсумками місцевих виборів. Тому коли прокуратура і інші правоохоронні органи будуть розслідувати, хто там і що "цупив", то найголовніше їм не вийти на самих себе, тому що перший зам контролює дуже багато", - сказав Юрій Романенко.

Політолог розповів про відносини глави виконкому партії УДАР Артура Палатного з Віталієм Кличком.

"Сьогодні Палатний, який є не тільки кумом Кличка, але і одним з його “гаманців”, як називають в ЗМІ, одним з тіньових королів Києва, у якого є величезний медійний вплив, бо якщо хто не в курсі, Палатний є власником “Укрнета” - найбільшого новинного агрегатора України, і в умовах зростаючої значущості інтернет-ресурсів, це дуже важливий фактор, так ось, незалежно від того, що там робив Палатний - зрозуміло, що там величезну кількість можна накопати на нього, при бажанні, так само, як і на будь-якого великого бізнесмена, київського, чи не київського", - додав Романенко.

Популярные статьи сейчас

"Холостяк" Заливако задумался над эмоциями рядом с Анной Богдан: "Искренности в ней нет"

Настя Каменских с подружкой остались без штанов, хвастаясь роскошными ногами

Крутоголов из Дизель шоу показал разницу между Instagram и реальностью: "Зачем это им"

Кароль в Казахстане проболталась о чувствах к Балану: "Наши сердечные струны"

Показать еще

Як повідомляв Знай.ua, Артур Палатний відреагував на обшуки у нього вдома: дешеве шоу.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що експерт заявив, що Добкін намагається використовувати Кличко для порятунку свого рейтингу в Харкові.