Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як зазначає гість програми, ворога не можна недооцінювати так само, як і переоцінювати, а для цього його потрібно вивчати. Тим не менш, констатує він, дуже багато наших моделей, які для нас є зрозумілими і в яких ми живемо, автоматично переносяться на росію. Експерт пояснює, що це два абсолютно різні організми, два абсолютно різні світи, тому не можна підходити з одними і тими ж самими мірками до того, що відбувається в Україні, і до того, що відбувається і росії.

«Тому я думаю, що це дуже велика проблема і в нас, і на Заході – справжніх русистів чи русологів можна порахувати на пальцях. Була школа совітологів і вона давала певну віддачу, Радянського Союзу немає, а школи русологів немає сьогодні», - стверджує Кость Бондаренко.

Як зазначає політолог, він знає багатьох людей у Сполучених Штатах, у Британії, у Європі, які нібито займаються росією, але це радше поверховий підхід до росії. За його словами, це люди, які дуже часто бували у росії як туристи хіба що і які абсолютно не усвідомлюють специфіки російської ментальності чи російського способу мислення.

Популярные статьи сейчас
Украинцев будут мотивировать мобилизоваться: обойдутся без бусиков и ТЦК Украинцам будут платить ежемесячную помощь на медицинские услуги: как подать заявку, не выходя из дома К терминалам не подходите: популярный украинский банк не принимат купюры по 500 гривен Отопления нет, а квитанции есть: законны ли платежки за тепло летом
Показать еще

Як повідомляв Знай.ua, Качура повідомив, що путін вже задумався про розпад росії.

Також Знай.ua писав про те, що Гладких розповів про крихкість людського життя в умовах війни.