Усі країни, що розвиваються, рухаються від феодального ладу до індустріалізації і розвитку науки, але Україна пішла зворотнім шляхом і орієнтується на виробництво і експорт сировини.

Про це у своєму блозі сказав економіст Юрій Атаманюк.

"Усі країни розвиваються, ось, все абсолютно країни, розвиваються від феодального, кріпацтва, аля кріпосного ладу, у бік буржуазних революцій, у бік індустріалізації. Усі думають про те, як з третього світу зайти в перший світ, в розвинені держави. Розвивають науку і освіту, підтягують нові технології. Дають преференції для будівництва заводів. Ми ж активно почали рухатися зворотнім шляхом. І, на жаль, цей зворотній шлях ось туди, в якийсь феодальний, доіндустріалізований, орієнтований виключно на виробництво і експорт сировини", - сказав Юрій Атаманюк.

Він відмітив, що навіть останній закон про експорт ґрунтується на пільгах для експортерів сільгосппродукції, а не для тих, хто її переробляє.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Світлана Лобода знайшла в 10-річній доньці "конкурентку" через її красу: "Ти така мавпа"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

"У нас були заводи по виробництву холодильників. У Львові і в Донецьку. У нас були штучні алмази. У нас був Сікорський, у нас був Корольов, у нас був Патон", - підкреслив економіст.

Нагадаємо, як повідомляв Знай.ua, раніше Атаманюк заявляв, що Україна йде шляхом деіндустріалізації.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Україна закуповує в Росії тонни гречки, наші аграрії її не вирощують.