В нелегкі часи найважче даються рішення. Перед Україною стоїть нелегкий вибір в зовнішній політиці, який неабияк вплине на подальші відносини з країнами. В ефірі програми «Що далі» на каналі «Знай 24» експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич висловив свою точку зору.

Експерт вважає, що Україна максимально залежить від рішень інших країн у зовнішній політиці. Вихід із цього – будувати власну політику.

Представник інституту стверджує, що без довгострокового планування будувати стосунки між сусідами неможливо, приводячи в приклад тісні зв’язки з Польщею, де працює багато українців.

«Тоді питання: навіщо Україні потрібна Польща в п'ятирічній перспективі, як що? Начебто просте питання, але в уряду на нього відповіді немає», - говорить спеціаліст.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Тишкевич впевнений, що без середньострокових планів існують колосальні політичні ризики, тому в даній ситуації не можна аналізувати потенційні точки конфлікту.

За словами Ігоря, в Угорщині все зводиться до питання шкіл, але, якщо детально вивчити програмні документи угорського уряду, то стає зрозуміло, що економіка росте і будується національна «суверенна демократія», яка не зовсім схожа на ліберальну демократію французького зразка.

Тишкевич зауважує, що угорцям потрібні іммігранти, окрім угорської діаспори. Потрібно, щоб угорська діаспора, яка працювала в будь-якій країні була готова працювати й в Угорщині, оскільки угорці обмежені в джерелах міграційного впливу, а народжуваність низька.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей експерт звернув увагу, що Олексій Навальний вигідний Володимиру Путіну.

Також Тишкевич пояснив соціальну природу контрабанди в Україні.