З 6 грудня діючі т.в.о міністрів освіти і енергетики втратили всі ключові повноваження. На цю тему в своєму новому випуску «Правки Полякова» на YouTube розмірковує народний депутат Антон Поляков.

«Якщо Шкарлета запхати на посаду міністра з допомогою голосів ОПЗЖ і кнопкодавства все-таки вийшло, то з Вітренко не пройшло. Це паралізувало роботу міністерства енергетики», - говорить Поляков.

За його словами, Зеленський зажадав від слуг розблокувати роботу міністерства.

«І вони проголосували за законопроект #4531, передбачивши, що ключові міністерські повноваження не можна буде покладати на т.в.о., якщо посада вакантна більше 60 днів (а не так, як зараз, взагалі не можна), і що забороняється покладання повноважень міністра на особу, кандидатура якого на посаду відповідного міністра була відхилена ВР поточного скликання», - додає Поляков.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Поляков заявляє, що з одного боку, це дозволяє легітимізувати роботу Вітренка за два минулі з незаконного призначення місяці, з іншого, видавлює його навіть з посади виконуючого обов'язки міністра.

«Зеленському таке «розблокування» від слуг не сподобалося, він закон ветував. У своїх пропозиціях до нього президент вказав, що «Рада фактично самоусувається від виконання конституційних повноважень щодо призначення членів кабінету міністрів» і «неприйняття Радою протягом тривалого часу рішення про призначення міністра неминуче призведе до паралічу діяльності відповідного центрального органу виконавчої влади», - резюмує Поляков.

Нагадаємо, раніше Знай.ua приводив слова Землянського про те, чи потрібно повернути Нафтогаз державі.

Також раніше Землянський заявив, що реальна вартість видобутку газу не змінювалася, що до 2014 року, що після.