Під час виборів 1999 року Наталія Вітренко мала скласти конкуренцію Олександру Морозу – таким був проєкт Олександра Разумкова.

Про це повідомляє у програмі «Культ особистості» історик і політолог Кость Бондаренко.

Не один експерт сьогодні вважає, що Наталія Вітренко – проєкт покійного на сьогодні помічника президента Олександра Разумкова. Олександр Мороз становив певну загрозу. Але чому для її ліквідації Разумков обрав саме Вітренко?

«Все-таки Вітренко була харизматичною, розумною, із специфічними поглядами жінкою», – коментує цей вибір Бондаренко. Відзначається, що вона мала також високий потенціал, який і помітив Разумков, а також багато прибічників, що стало вирішальним у цьому питанні.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

Бандаренко називає вихід Наталії із соціалістичної партії та її участь у виборах 1999 року серйозним ударом по кар‘єрі Мороза.

Далі політолог пояснює, яку ж загрозу насправді представляв із себе Мороз – ймовірність перемогти Кучму в другому турі. «Тому потрібно було будь-якими силами не допустити його в другий тур. Ось на це була зроблена ставка технологів в 1999 році», – підсумовує експерт. У цьому плані особливо важливу роль відіграла «Канівська четвірка», яку Бондаренко називає капканом для Мороза.

Нагадаємо, Бондаренко оцінив стратегію політики Кравчука та її наслідки.

Раніше Знай.uа повідомляв те, хто і навіщо привів Тимошенко в політику.