«Відбуванням номерів», а не розбудовою держави займаються українські державні посадовці: державному управлінні необхідні справжні лідери.

Так у програмі «Романенко. Бесіди» заявив Віктор Андрусів, засновник Київської школи державного управління.

Україні бракує лідерства і це, як зазначає експерт, зараз чи не найбільш негативна риса державного управління.

«Голова ОТГ - це людина, яка просто виграла вибори, начальник департаменту чи міністр - це просто люди, які сидять в кріслі», - пояснює він ситуацію в країні. У такому разі йдеться не про наміри та можливості зробити якісь рішучі кроки чи здійснити прориви, а радше про «відбування номеру» на своїй посаді та нічого більше.

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«А лідерство - це про те, що ти маєш амбіцію зробити щось, добитись чогось, показати, ввійти в історію», - заявляє Андрусів. У приклад він наводить хоч би й завершення будівництва моста на Троєщину. Натомість, українське державне управління цього лідерства не демонструє.

Андрусів закликає до активності та прояву амбіцій всіх державних посадовців, адже саме від них буде залежати результативність будь-яких прагнень. «Якщо ти переконаний, що те, що ти хочеш зробити, буде правильним, бийся до кінця за це. Нам потрібна енергія цих середніх ланок», - підсумовує він.

Нагадаємо, Київська школа державного управління покликана вирішити ключову проблему держави.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чернишов наполягає на судовій реформі, інакше все інше – пшик.