В Україні зіткнулися з кризою моделі неокорпоративної держави, до якої призвів розрив між суспільством і тими, хто ходять в політику, щоб сходити спробувати і піти, якщо не сподобалося.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це сказав політолог Андрій Єрмолаєв в ефірі програми "Що далі" на каналі "Знай24".
“Ми зіткнулися з кризою моделі, яку я визначаю як криза неокорпоративної держави. Де, теж для багатьох не буде великим відкриттям, де панують інтереси великого капіталу, представленого олігархічними і неолігархічними групами. Які свого часу буквально приватизували цілі інститути держави", - сказав Андрій Єрмолаєв.
Він зазначив, що державна структура всередині приватизована, і про це українці дізнаються у вигляді криз та інформаційних скандалів.
"Але якщо говорити про проблему, пов'язану з українськими політиками і політикою - головне, з чим зіткнулася наша українська неокорпоративна держава полягає в тому, що українсько-політична структура, пам'ятаєте цю розмову, що нам потрібна політична структуризація, уявляю собі приблизно так - що потрібен правильний джентльменський набір партій і об'єднань, які ось теоретично на схемці повинні відображати суспільні інтереси. Ось, їх боротьба, конкуренція і формування коаліції. Вони будуть відображати і настрої, і структуру суспільства", - додав Єрмолаєв.
За його словами, стався просто гігантський розрив між суспільством і життям політики, яка медіазована і часто фейкізована.
"Стало вже звично, у нас в політику ходять як сходити спробувати. Ось, сходив п'ять років, навіть побув міністром, ну а потім поїхав хто в Лондон, хто ... Ну або попрацював, а потім пішов у шоу-бізнес. Попрацював політиком трошки - не сподобалося. Та пішов. І цей розрив призводить до тієї кризи, яку ми спостерігаємо вже котрий рік", - підкреслив політолог.
Як повідомляв Знай.ua, Єрмолаєв розповів, чим загрожує світу нова трансформація.
Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що українцям показали подвійне дно політиків: родичі, дружини, партійні "сім'ї".