Зараз після кожного останнього засідання Ради національної безпеки та оборони України вводили все нові та нові санкції проти олігархів. Про те, чого чекати від ще одного засідання, яке відбудеться зовсім скоро, розповів громадський діяч Вадим Трюхан у програмі «Що далі» на каналі «Знай24».

«26 лютого його секретар Данилов анонсував тему наступного засідання: розслідування справ про державну зраду», - повідомляє експерт. Він зауважує, що таке питання піднімається вперше за 7 років війни, хоча належало би це обговорити ще раніше. Як би там не було, розбір цієї теми потребує достатньої активності та реальних результатів.

Тим не менш, це лише одне із питань, які будуть піднімати на засіданні, про інші ж Трюхан не знає.

Минулі два тижні експерт оцінює як багаті на події: з одного боку, переговори з США та Європою, з іншого – поглиблення конфлікту на сході, зокрема згідно з певними даними РФ поступово стягує свої сили на фронт. Очевидно, ці питання винесуть на обговорення засідання РНБО.

Популярні новини зараз

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

«Росії вже не потрібні Мінські угоди. Вони вже і нам не потрібні, вони свою справу зробили - зупинили російські війська там, де вони зараз є», - каже Трюхан. Він пояснює, що за планом з одного боку стола переговорів мала бути Україна, з іншого - російські маріонетки з ОРДЛО, а сама ж Росія мала би виступити посередником. Але, оскільки так не сталося, то й потреба в Мінських угодах відпала, пояснює експерт. На його думку, варто очікувати наступних рішучих дій з боку Росії.

Нагадаємо, Бізяєв застерігає українську владу від повторення помилок Скоропадського.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що причиною збройних конфліктів стали природні ресурси.