У програмі «Суть событий» журналістка Катерина Котенкова розповіла про принципи бідності сучасної України.

«Карл Маркс стверджував, що бідні люди ніколи не будуть голосувати за багатих, тому що вони знаходяться у стані класової війни. Бідні повинні, по Марксу, проводити у парламент таких же бідних, які повинні відстоювати їхні інтереси. Наша ж практика, у нашій країні, доводить протилежне. Невже це психологія? А може менталітет? Невже це закладено в наших людях десь на підсвідомому рівні? Наша людина краде всюди, де є можливість безкарно вкрасти. Де б він не працював: на заводі або в Верховній Раді. При цьому бідна людина впевнена, що якби він був багатий, то він ніколи б не крав», - зазначила Котенкова.

За словами журналістки, у більшості бідних людей в голові народжується переконання, що на виборах треба голосувати за багатих людей, тому що багаті красти не будуть. І начебто правильно мислимо, але дорогі мої, не з нашим менталітетом. Тому бідні ніколи не голосують за бідних. Бідні зневажають інших бідних і заздрять багатим.

«Тим часом думка про те, що багатії не будуть красти – це міф, помилкове твердження, психологічна помилка, яка відображає внутрішні комплекси бідних людей», - підкреслила ведуча.

Популярні новини зараз

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував, що Котенкова розповіла, скільки Китай витратив на боротьбу з бідністю.

Раніше Знай.ua поширював прогноз Котенкової, що субсидії не допоможуть.