Подробиці політичного курсу Офісу президента щодо ОПЗЖ повідомив у програмі «Політика навиворіт» військовий експерт і співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Те, що останнім часом відбувається з ОПЗЖ, свідчить про те, що Офіс президента перейшов до тактики фактичного знищення цієї політичної сили», - стверджує Снєгирьов. Хай там як, але, як зазначає експерт, ця тактика стосується лише одного крила партії, інша ж перебуває у цілковитій безпеці.

Він звертає увагу на дивну ситуацію, яка склалася під час зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом ключових телевізійних каналів країни. Отже, тоді «Інтер» не висловився проти санкцій щодо телеканалів, а, навпаки, підтримав їхнє запровадження. Мовляв, це вже було доволі дивним знаком.

Дмитро Снєгирьов також звертає увагу на той факт, що список українських олігархів, чиї прибутки під час кризи виросли, ідентичний тим іменам, про які президент України сказав, що до них будуть відповідні питання щодо можливості введення санкцій.

Популярні новини зараз
Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Нагадаємо, Себастьянович заявив, що український держапарат треба реформувати.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що теорія солоних огірків – це ще один політичний міф.