Про причини активізації Петра Порошенка, журналістів Дмитра Гордона та Юрія Бутусова навколо теми «вагнерівців» повідомив у програмі «Що далі» на каналі «Знай24» Михайло Чаплига, політолог, правозахисник та український блогер.

На думку Михайла Чаплиги, ця ситуація не надто стосується Андрія Єрмака. Зокрема, колишній президент України радше цікавиться банками, як він і сам заявляв. Хай там що, але політолог переконаний, що з теми «вагнерівців» вони однозначно мають якусь та й користь.

«Ви хіба не знали, що всі аналітики, експерти, балакучі голови і всі інші їдять Сонце?», - іронізує на цю тему Михайло Чаплига.

Експерт також звертає увагу на те, що Андрія Єрмака, який є співробітником Державного Управління Справами, не можна вважати чиновником. Виникають питання також і до заяв самого Єрмака щодо фейковості цієї інформації. «Значить, фейк. А раз фейк – ми можемо з вами додумати будь-які інші серії», - вважає Чаплига. Тим не менш, це суперечить повідомленням державного керівництва, а них сумніватися, мовляв, не можна.

Популярні новини зараз
Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Нагадаємо, Бізяєв пояснив, чому план Андрія Єрмака недоцільний.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чаплига заявив, що влада боїться власний народ.