Політолог Тарас Загородній розповів у своєму блозі про початок передвиборчої кампанії «Слуги народу», а також спрогнозував, за якими сценаріями можуть розвиватися події.

Передусім Загородній розглядає варіант проведення референдуму, адже відповідний закон влада вже ухвалила. З’являються також чутки про можливі питання референдуму: зменшення чисельності народних депутатів у Верховній раді до 100 осіб.

Експерт принагідно згадує про аналогічний референдум 2000 року, коли президентом був Леонід Кучма. Отож, теперішня влада спробує його повторити.

З іншого боку, питання референдуму зараз доволі популярне і завжди на вустах українців. «Будь-який українець на запитання “Чи потрібно в Раді стільки депутатів? ” відповість: “Нехай їх краще буде двоє і, бажано, в тюрмі”», - іронізує Загородній. Хай там що, питання має цілком всі шанси потрапити на референдум. Окрім цього, такі технології мобілізують виборців.

Популярні новини зараз
Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Це один із можливих сценаріїв розвитку подій, каже політолог, тим не менш, чи будуть реалізувати саме його, стане відомо пізніше. «Ключовим буде квітень, який дасть зрозуміти, в яку з кампаній ми йдемо: президентську, парламентську, або парламентсько-президентську з референдумом», - підсумовує він.

Нагадаємо, Табах розповів, навіщо США потрібна Україна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що згідно з чутками Порошенко радив Ющенку розпустити парламент.