Політолог Тарас Загородній розповів у своєму блозі про початок передвиборчої кампанії «Слуги народу», а також спрогнозував, за якими сценаріями можуть розвиватися події.

Передусім Загородній розглядає варіант проведення референдуму, адже відповідний закон влада вже ухвалила. З’являються також чутки про можливі питання референдуму: зменшення чисельності народних депутатів у Верховній раді до 100 осіб.

Експерт принагідно згадує про аналогічний референдум 2000 року, коли президентом був Леонід Кучма. Отож, теперішня влада спробує його повторити.

З іншого боку, питання референдуму зараз доволі популярне і завжди на вустах українців. «Будь-який українець на запитання “Чи потрібно в Раді стільки депутатів? ” відповість: “Нехай їх краще буде двоє і, бажано, в тюрмі”», - іронізує Загородній. Хай там що, питання має цілком всі шанси потрапити на референдум. Окрім цього, такі технології мобілізують виборців.

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Виплати 4 тисячі євро: як отримати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку
Показати ще

Це один із можливих сценаріїв розвитку подій, каже політолог, тим не менш, чи будуть реалізувати саме його, стане відомо пізніше. «Ключовим буде квітень, який дасть зрозуміти, в яку з кампаній ми йдемо: президентську, парламентську, або парламентсько-президентську з референдумом», - підсумовує він.

Нагадаємо, Табах розповів, навіщо США потрібна Україна.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що згідно з чутками Порошенко радив Ющенку розпустити парламент.