У якому стані зараз перебуває Укрзалізниця, розповів Олександр Скиба, голова Вільної профспілки залізничників України Дарницького локомотивного депо, у програмі «Чаплига. Без питань».

«Укрзалізниця стала вибиватися з усіх законів логіки за своїм призначенням», - вважає гість програми.

Він вказує на численні проблеми, які зараз відбуваються в установі: некоректне керівництво, відсутність спеціальності з облаштування поїздів, масові звільнення працівників, низькі заробітні зарплати, відсутність слюсарів та інше. «Фактично немає кому працювати», - підсумовує Скиба.

Попри ситуацію руїни, в якій опинилася Укрзалізниця, високі чини, розповідає він, витрачають величезні гроші зі своїх корпоративних карток, наприклад, на помешкання ціною від 200 доларів за добу чи номери в готелях. З іншого боку, прості працівники живуть у звичайних гуртожитках, стан яких залишає бажати кращого.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Нагадаємо, Чаплига заявив, що свобода від табу утримує суспільство від моралі і принципів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Скиба розповів про корупцію на Укрзалізниці.