У програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» економіст і фінансист Сергій Фурса розповів про наслідки оподаткування виведеного капіталу для великого бізнесу: у такому разі неминуче виникнуть внутрішні офшори.

Гість програми розповідає, що зараз весь світ намагається побороти тотальне створення офшорів. В Україні же виникають пропозиції, що спрямовані на протилежне. У разі оподаткування виведеного капіталу для великого бізнесу виникне багато внутрішніх офшорів, пояснює Фурса, а тому його позиція щодо цього чітка та визначена – він проти.

«Український великий бізнес розуміє, що він не може більше йти від виплати податків в Україні, ховаючи їх десь там на Багамах, вирішив зробити внутрішній офшор в Україні», - каже економіст. А відтак це хитра стратегія з боку олігархату: завезення капіталу назад у країну і переховування його вже всередині неї.

На думку експерта, підвищення податків та тиску в цьому плані зайве. Замість цього в Україні варто зайнятися адмініструванням, хоч із цим завжди справи йшли не так легко. «Податкова повинна стати сервісом», - підсумовує він.

Популярні новини зараз

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

Показати ще

Нагадаємо, Фурса розповів, яка головна вимога від МВФ.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Романенко пояснив, чому Україні не варто закуповувати воєнні судна в США.