У програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» економіст і фінансист Сергій Фурса розповів про наслідки оподаткування виведеного капіталу для великого бізнесу: у такому разі неминуче виникнуть внутрішні офшори.

Гість програми розповідає, що зараз весь світ намагається побороти тотальне створення офшорів. В Україні же виникають пропозиції, що спрямовані на протилежне. У разі оподаткування виведеного капіталу для великого бізнесу виникне багато внутрішніх офшорів, пояснює Фурса, а тому його позиція щодо цього чітка та визначена – він проти.

«Український великий бізнес розуміє, що він не може більше йти від виплати податків в Україні, ховаючи їх десь там на Багамах, вирішив зробити внутрішній офшор в Україні», - каже економіст. А відтак це хитра стратегія з боку олігархату: завезення капіталу назад у країну і переховування його вже всередині неї.

На думку експерта, підвищення податків та тиску в цьому плані зайве. Замість цього в Україні варто зайнятися адмініструванням, хоч із цим завжди справи йшли не так легко. «Податкова повинна стати сервісом», - підсумовує він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

Нагадаємо, Фурса розповів, яка головна вимога від МВФ.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Романенко пояснив, чому Україні не варто закуповувати воєнні судна в США.