У програмі «Романенко. Беседы» громадський діяч, кандидат політичних наук, аналітик і публіцист Віктор Андрусів заявив, що наглядові ради існують лише для імітації.

«У нас катастрофа на Укрзалізниці – це гігант, який реально знаходиться на стадії катастрофи. Зношеність інфраструктури складає до 70%. У нас придумали таку імітацію – наглядова рада», - зазначив Андрусів.

За словами експерта, наглядова рада створена лише для імітації реформ. При чому, вважається, що суть наглядової ради це корпоративізація, але суть взагалі не в цьому. Корпоративізація – це випуск акцій та залучення зовнішніх коштів, а наглядова рада повинна контролювати керуючі кадри.

«Наглядова рада це лише маленький інструмент усієї історії. Інвестор, коли знає, що там є наглядова рада, довіряє цьому підприємству, тому що думає, що там не буде божевільного керівника, який буде рубити все, що захоче. Наглядові ради мали бути створенні для цього, а в нас вони створенні для імітації», - підкреслив Андрусів.

Популярні новини зараз
Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди" Арсен Мірзоян зачарував дуетом з маленькою донечкою Ніною: татова копія росте Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Гість програми додав, що керівник підприємства може набрати у наглядову «своїх» людей і вони будуть оцінювати його як «класного» менеджера. На його думку, держава створює «декорації», що у нас відбуваються реформи, але по факту нічого не змінюється. Насправді ж наглядові ради повинні контролювати дії керівників підприємств, тим самим забезпечувати ефективність, прозорість та працездатність.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Снєгирьова, що Офіс президента взяв курс на знищення ОПЗЖ.

Раніше Знай.ua поширював припущення Загороднього, хто стане новим прем'єр-міністром України.