У програмі «Що далі» на каналі «Знай24» Валентин Землянський, експерт з питань енергетики, заявив, що величезною проблемою України є колапсування економіки, а також додав, що зовнішній ринок обрізаний, а відтак можливостей для подальшого розвитку він не бачить.

Гість програми відразу розставляє головні акценти: колапсування економіки – проблема глобального рівня, хай там які патріотичні настрої би не плекало суспільство. Такий стан справ призводить до численних втрат та обрізання зовнішніх ринків.

«В першу чергу - втрата російського ринку, з якого годувалися наші олігархи», - зазначає Землянський. Вихід на нього був справді важливим. Аби не бути голослівним, експерт наводить дані, що Україна втратила 14 мільярдів доларів на експортуванні своєї продукції в Російську Федерацію та взагалі на простір СНД. Зокрема, Росія шукає іншого постачальника зерна.

На питання, чи Україну прийме європейський ринок, Землянський відповідає негативно, мовляв, її не чекають.

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Показати ще

З іншого боку, спостерігається непогане партнерство з Китаєм. Експерт згадує «Мотор Січ», «Хуавей», навіть очікуване втручання України в конфлікт у Південному морі. «Китай наш перший торговий партнер», - підсумовує Землянський, але й додає про певну напругу у цих відносинах через їхню співпрацю з АР Крим, окупованою станом на сьогодні.

Нагадаємо, Андрусів розповів, навіщо малий і середній бізнес йде в політику.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Некрасов пояснив принцип роботи механізмів інфляції країн СНД.