Шанси України повноцінно вступити в НАТО в майбутньому оцінив у програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» Марко Міхкельсон, естонський політичний діяч і журналіст, член Партії реформ і заступник голови комісії із закордонних справ Рійгікогу.

Міхкельсон переконаний, що Україна вже сьогодні йде тим шляхом, що в майбутньому доведе її до НАТО. Тим не менш, шлях цей довгий і ще багато роботи попереду, зокрема цю роботу повинна провести сама Україна. «Мова йде в першу чергу про перетворення самого суспільства, про демократичні реформи», - пояснює він. Потрібно розуміти, що йдеться не стільки про військовий союз, хоч з огляду на ситуацію з РФ це й першочергове завдання, скільки про демократичний союз.

У світовій спільноті, розповідає парламентар, звучить певна критика у бік України за таке затягування із реформами. Мовляв, правильні реформи вже вивели би державу на інший рівень демократії.

Тим не менш, сам Міхкельсон відзначає позитивні зміни в цій справі вже. Так, він вперше відвідав Україну у 1993 році як журналіст, але з того часу слідкує за ситуацією в державі. «Те, що сталося в Україні за ці роки, - це рух у правильному напрямку, нехай і дуже складний», - каже він. Зокрема йдеться про Революцію гідності 2014 року, яка стала початком активної демократизації влади та суспільства.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

Нагадаємо, Бортнік розповів, що вступ до НАТО - мета нової стратегії України.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Амелін розповів, як в Україні підвищити продуктивність праці.