Шанси України повноцінно вступити в НАТО в майбутньому оцінив у програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» Марко Міхкельсон, естонський політичний діяч і журналіст, член Партії реформ і заступник голови комісії із закордонних справ Рійгікогу.

Міхкельсон переконаний, що Україна вже сьогодні йде тим шляхом, що в майбутньому доведе її до НАТО. Тим не менш, шлях цей довгий і ще багато роботи попереду, зокрема цю роботу повинна провести сама Україна. «Мова йде в першу чергу про перетворення самого суспільства, про демократичні реформи», - пояснює він. Потрібно розуміти, що йдеться не стільки про військовий союз, хоч з огляду на ситуацію з РФ це й першочергове завдання, скільки про демократичний союз.

У світовій спільноті, розповідає парламентар, звучить певна критика у бік України за таке затягування із реформами. Мовляв, правильні реформи вже вивели би державу на інший рівень демократії.

Тим не менш, сам Міхкельсон відзначає позитивні зміни в цій справі вже. Так, він вперше відвідав Україну у 1993 році як журналіст, але з того часу слідкує за ситуацією в державі. «Те, що сталося в Україні за ці роки, - це рух у правильному напрямку, нехай і дуже складний», - каже він. Зокрема йдеться про Революцію гідності 2014 року, яка стала початком активної демократизації влади та суспільства.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Показати ще

Нагадаємо, Бортнік розповів, що вступ до НАТО - мета нової стратегії України.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Амелін розповів, як в Україні підвищити продуктивність праці.