У програмі «Романенко. Бесіди» Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, розповів, як триває справа з виготовленням боєприпасів в Україні.

Оцінюючи ситуацію в Україні із виготовленням боєприпасів, гість програми відзначає певні проблеми. «Стрілецькі боєприпаси ми не виготовляємо», - констатує він і додає, що винятком є ті проєкти стрілецької зброї, якими займається вінницький «Форт». Натомість для виготовлення боєприпасів великих калібрів необхідно здійснити певні зміни у металургійній та хімічній сферах, а також ухвалити певні рішення технічного плану.

Згурець розповідає, що зараз держава шукає методи, які би розв’язали цю проблеми, адже поки що прогрес у цій галузі не великий. Поки Україна лише чекає поставки ззовні, а розмови про перехід до стандартів НАТО в плані великих калібрів наштовхуються на проблему неможливості реалізувати такий технологічний виріб. «Ми намагаємося повторити певні радянські боєприпаси, з точки зору пороху, корпусу і вибухових можливостей», - повідомляє експерт.

Тим не менш, Згурець вважає, що зараз держава повторює свої старі помилки: це стосується організації, бюрократизму системи, загальних байдужих та зрадливих настроїв.

Популярні новини зараз
Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Нагадаємо, Дубовик заявив, що в Україні відчувається брак некорумпованих фахівців.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Міхкельсон оцінив шанси України вступити в НАТО.