Рішення висунути Марусю Звіробій як кандидата на 87 окрузі було однозначним промахом партії «Європейська солідарність».

Таку думку висловив у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» політолог і директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

Експерт вважає, що рішення висунути Марусю Звіробій як кандидата на 87 окрузі було однозначним промахом партії «Європейська солідарність». Взагалі на якісь голоси варто було розраховувати лише за наявності більш відомої фігури в західних областях України.

«На тлі Звіробій Кошулинський виглядав досить потенційно виграшним кандидатом», - вважає Кулик. Він також додає, що репутація цього кандидата не така забруднена і як політик він володіє певною привабливістю навіть для тих виборців, які не є прихильниками «Свободи». Отже, Кулик робить висновок, що «Європейська солідарність» зараз переживає кризу, яка торкнулася навіть тих регіонів, де партію традиційно підтримували.

Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

Порівнюючи теперішню владу з попередньою, політолог робить такі висновки: електорат Зеленського, на відміну від Януковича та Порошенка, зберігається вже протягом 2 років, а правління самого президента не призвело до антирейтингів. Мовляв, є ще моменти, які дозволяють йому довіряти та покладати на нього надії. «Але ці точки, ці острівці тануть», - попереджає Кулик. Так, не можна закривати очі на проблеми соціальної сфери: ріст цін на харчові продукти на 30%, заборгованості щодо заробітних плат, зниження суми пенсії та споживчого кошика.

Нагадаємо, Карасьов висунув свої припущення, чому Байден не дзвонить Зеленському.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Чорновіл заявив, що українська влада втратила престиж у світі.