Ось уже який місяць йде оголошена президентом Зеленським боротьба проти українських олігархів. Як можна оцінити її попередні результати - і які відкриваються можливості на майбутнє?

Про це в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розповідає політтехнолог Сергій Гайдай.

«Є важливий принцип: якщо ти хочеш радикальних змін в країні, потрібно вчасно зрозуміти, що є перешкодою для них. В цьому випадку перешкода - система, яка до цього існувала. Без демонтажу системи побудувати щось нове не можна - вона не дасть. Система буде захищатися всіма доступними способами», - каже Гайдай.

За його словами, ця система створювалася тридцять років. І проблема зовсім не в десятці олігархів, як багато хто думає. Проблема в величезному державному апараті, який і створив олігархів.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

«Суть нашого державного апарату - корупція, тобто використання влади для особистого збагачення. Громадянам, звичайно, хотілося б, щоб суттю апарату був сервіс - створення середовища проживання, комфортного для нас. Але державний апарат, навіть декларуючи це, все одно створює середовище проживання, в якому зручно збагачуватися йому самому, всупереч всім правилам і законам», - підкреслює гість програми.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, хід і перспективи боротьби з олігархами прокоментував також громадський діяч і журналіст Дмитро Василець.

А політтехнолог Максим Карижський заявляв, що для олігархів опорою є віра у всесилля грошей.