Головне управління розвідки Міноборони повідомляє про стягування російських військ до українських кордонів та про їхню активність на білоруських територіях.

Деталі цих подій повідомив у програмі «Політика навиворіт» Дмитро Снєгирьов, військовий експерт і політолог.

«На території Республіки Білорусь і РФ зафіксоване розгортання додаткових підрозділів Збройних сил РФ», - повідомляє експерт інформацію, підтверджену Головним управлінням розвідки Міноборони. Він також додає, що в цій справі йдеться про 144-ту дивізію 20-ої армії, місце дислокації якої – Брянська область, місто Клинці.

На думку Снєгирьова, активність російських військ на білоруських територіях свідчить про розгортання такого сценарію: зробити з Білорусі плацдарм для нападу на Україну. З іншого боку, він вбачає в цій ситуації і стимул використання Білорусі в іншому форматі – форматі перемовин.

Так, експерт звертає увагу й на ситуацію, в якій опинився сам президент Білорусі, Олександр Лукашенко. Поки що він повністю знаходиться в російських кліщах, а відтак є небезпека і втрати своєї територіальної цілісності та суверенності. Тому він, вважає Снєгирьов, зацікавлений у реалізації вище згаданого сценарію з перемовинами, адже це наблизить його до європейських держав, до легітимізації з їхнього боку. «Щоб мати якусь протидію путінській Росії, щоб остаточно не кинутися в обійми недружнього сусіда», - додає експерт.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Нагадаємо, Чаплига розповів, як консультував білоруську опозицію.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що місто Надвірна стало новою гарячою політичною точкою на карті України.