У програмі Гаррі Табаха «On target» журналіст Дмитро Гордон зізнався, що не проти був би взяти інтерв’ю в Андрія Деркача, народного депутата, який, як підозрюють, є російським агентом, що втручався свого часу у процес виборів у Сполучених Штатах.

«Чого тут боятися?», - питається журналіст щодо можливості взяти інтерв’ю в Деркача. Він навіть зізнається, що особисто знайомий із депутатом, але проблема полягає в протилежності їхніх політичних позицій та поглядів.

Щодо інтерв’ю з Ігорем Гіркіним (Стрєлковим), полковником ФСБ в запасі та одним із ватажків самопроголошеної «ДНР», то Гордон обіцяв би провести його «у співдружності з державою», адже той вбивав українських військових і розповідав про це. На його думку, ця фігура знакова, тому що втілює собою все те, що ховається за поняттям «рускій мір», що він пропонує привнести в людську цивілізацію.

Також Гордон розповідає, що його цікавить ідея провести інтерв’ю з президентом Росії, Путіним.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Нагадаємо, Чаплига назвав причини актуалізації обговорення теми «вагнерівців».

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що агресія українців один до одного впроваджувалась через роботу російських спецслужб.