Карантин значно знизив зростання економіки і рівень життя українців в цілому. Від карантину найбільше постраждали власники малого та середнього бізнесів та їх працівники.

Журналістка Любов Завальнюк у програмі «Суть событий» на каналі Знай24 розповіла про перспективи виходу з поточної ситуації.

«Що можна зробити? Ну як мінімум, забезпечити можливість кредитування малого і середнього бізнесу за прийнятними домовленостями, піти на діалог з ФОПами, допомогти зберегти малий і середній бізнес. Але ні, натомість у нас ФОПам дали 8 тисяч і послали їх до місцевих рад», - зазначила Завальнюк.

За словами журналістки, скоро на Майдані протестуючих ФОПів стане так багато, що вони вишикуються в чергу. Тим часом, колосальним темпом нарощується борг. Грамотна система кредитування дозволила б багатьом ФОПам зберегти свої бізнеси, що у свою чергу забезпечило б поповнення бюджету.

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну
Показати ще

«Але є слабка надія, яка вмирає останньою, що зростання цін на ринку металу і зерна дозволить привести в країну трохи валютної виручки і так стримати курс гривні. А про формування додаткової вартості всередині країни і про програми підтримки промисловості та підприємництва і мови немає», - підкреслила ведуча.

Нагадаємо, Знай.ua публікував розповідь Котенкової, як можуть зрости ціни на проїзд в громадському транспорті.

Раніше Знай.ua поширював заяву Котенкової, що МВФ наполягає на тому, щоб досягти балансу на ринку.