Політтехнолог Борис Тизенгаузен у програмі «Суб'єктивно з Янікою Мерило» розповів про особливості боротьби з олігархами в Україні.

«Неможливо боротися навіть з половиною олігархів, не чіпаючи інших. Тут потрібні якісь правила гри. Росія вже проходила цей шлях, коли Путін нібито взяв курс на боротьбу з олігархами і посадив парочку. Тоді інші олігархічні клани швидко розібрали активи, і все далі продовжилося», - зазначив Тизенгаузен.

На думку експерта, в Україні відбувається «недоборотьба» з олігархами, бо починають боротися тільки вибірково з одиницями, чим користуються інші олігархічні клани і привласнюють собі «відколені» активи.

«Ще особливість олігархів – наявність медіа. У нас всі, хто набрав «олігархічного жиру», запускають власний канал. Тому що це ілюзорна безпека, від того, що хтось нападе. Тут повинна бути якась «відстріляна» людина, яка не боїться ні за сім'ю, ні за себе, яка оголосить «хрестовий похід» на олігархів. З ними не потрібно воювати до останнього, треба сказати – правила гри тепер такі: немає монополій, немає ніяких змов, немає дивних формувань держзамовлень. Але, на жаль, це неможливо, як мінімум найближчим часом», - підкреслив Тизенгаузен.

Популярні новини зараз

Львівський бізнесмен намагається завоювати "Холостячку" Злату Огневич і закохав у себе українок: "Погляд альфа-самця"

Катерина Репяхова згадала важкі часи до заміжжя з Віктором Павліком: "Я могла мало"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

За словами політтехнолога, олігархи – це не стовідсоткове зло. Але вони гальмують правильні ініціативи, які вигідні кінцевому споживачеві (звичайним людям), а не їм.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Фурси, що чим менше державних компаній – тим менше корупції.

Раніше на Знай.ua Криклій заявив про початок будівництва аеропорту у Дніпрі.