У своїй програмі «Політика навиворіт» Дмитро Снєгирьов, військовий експерт, політолог і голова ГІ «Права справа» прокоментував заяву головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака про ймовірне вторгнення російських військ. На його думку, загроза сумнівна і він аргументував це кількома факторами.

«Інформація Головного управління розвідки Міністерства оборони про накопичення контингенту вторгнення на кордоні з Україною, як мінімум, не підтверджується», - стверджує Снєгирьов. Окрім того, він згадує, що про сумнівність вторгнення заявляли вже і президент України, і віцепрем’єр, і силові структури.

ГІ «Права справа» ж зі свого боку опублікувала інформацію про те, що Міноборони називає різну кількість військ для нападу біля кордонів з Україною. Головне управління дало відповідь та пояснення: 1-ий і 2-ий армійські корпуси квазіутворень поповнились, а відтак і цифри змінились.

Наразі ж говориться про 11 батальйонно-тактичних груп на кордонах. «11 батальйонно-тактичних груп це приблизно 10 тисяч особового складу», - підраховує військовий експерт. Головне управління розвідки місцем зосередження армії РФ називає селище Клинці у Брянській області, кримський півострів та Воронезьку область.

Популярні новини зараз
У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

За такого розкладу подій, вважає Снєгирьов, небезпеки немає: 10 тисяч військових на такій дистанції між собою не становлять загрози для територіальної цілісності держави. Він також нагадує, що ЗСУ – це 240 тисяч військових. З іншого боку, експерт висловлює здивування щодо заяви, яку зробила Державна прикордонна служба: якоїсь передислокації російських військ вони не зафіксували.

Нагадуємо, Снєгирьов розповів про дипломатичний конфлікт України з Білоруссю.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ховається за повідомленнями про наступ з боку Росії.