Щоб розвинути Україну - потрібно відійти від суспільної дискусії і не сподіватися на олігархів, а замість цього примусити їх до світлого майбутнього.

Про це сказав спікер ТКГ та радник з інформполітики Голови української делегації у Мінській групі Олексій Арестович у програмі “БДСМ” з Олексієм Толкачовим.

“Олігархи наші українські - це ні про що. В сенсі футурології - це ні про що. Вони збудували лише один завод за 30 років і два модернізували. Решта - це проїдання. Це ж не корейські чеболі, які сказали - все, будуємо нове суспільство. Домовилися про правила гри і пішло. Олігархи - менша проблема. У нас більша проблема в тому, що нема картини майбутнього і бажання її збудувати попри все”, - сказав Олексій Арестович.

Він зазначив, що для цього потрібно примусити до світлого майбутнього. Так, держава існує, щоб силовими методами вирішувати питання, бо суспільна дискусія триває вже 30 років.

Популярні новини зараз
Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

“В 1991 році ми мали потенціал втричі більший, ніж у Туреччини. І де Туреччина зараз, і де ми. З дискусією все втратили. Звісно, що це не примушення в сталінському стилі. В стилі, як Ізраїль робив, як робить Азербайджан”, - додав Арестович.

Як повідомляв Знай.ua, Амелін заявив, що ми рухаємося до колапсу економічної системи України.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що політолог розповів, як Зеленському увійти в історію.