Як українська влада ставиться до ветеранів Донбасу? Чи виконує вона обіцянки, які так щедро їм роздавала?

Про це в програмі «Хід Королеви» розповідає державний і політичний діяч, Герой України, депутат Верховної Ради VIII скликання Надія Савченко.

«Звідки у нас пішла героїзація людей? Майдан допоміг Порошенко і його групі отримати владу, героям сказали «спасибі» і відправили їх на фронт. А потім почали кричати: хто помирає на фронті, ті герої. Але ті герої, які поверталися з фронту живими, почали заважати владі. І влада почала говорити, що вони не такі вже герої», - розповідає колишній народний депутат.

Вона нагадала, як на початку війни на Майдан привозили труни з тілами загиблих на Донбасі - і тоді вулиці вставали на коліна. Люди плакали та кричали: «Герої не вмирають!». Весь світ не міг повірити, що таке можливо.

Популярні новини зараз
Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" Ціни на рис, пшоно та макарони б'ють рекорди: як змінилися цінники в українських супермаркетах 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

«А потім влада це затоптала. Політики люблять говорити: ми отримали підтримку Європи. Але Європа підтримала нас на тих вулицях, по яких везли ці труни. А потім політики знищили гідність людей - ту гідність, заради якої й відбувалася революція. Людей знову загнали в бідність», - каже Надія Савченко.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, вона розповіла про те, як Україні вийти з пастки Мінського процесу.

Також Савченко вказала на небезпеку боротьби за владу для нашої країни.