Чи справді люди, які зараз вирішують долі України, повною мірою розуміють суть своїх дій і їх наслідки?

Свою думку з цього приводу у програмі «Романенко. Бесіди» висловлює підприємець, письменник і громадський діяч, експерт з питань податкової реформи Павло Себастьянович.

«Іноді навіть самі грантоотримувачі, які пишуть законопроєкти, не розуміють, що роблять. Їм сказали створити таку-то структуру - і вони починають її створювати. Але в Україні чужа соціальна тканина не приживеться. Наприклад, поїхали вони до Британії, побачили катери та кричать: пріоритет номер один - флот! А зараз будь-яку сталеву коробку можна знищити одним рухом пальця. Одним словом, у нас немає нормального бачення перспективи, значення має тільки те, що хтось десь приїхав і щось сказав. Особливо якщо це підкріплено фінансами», - вважає Себастьянович.

Він нагадав, що у 2015 році у нас обіцяли у два рази збільшити видобуток газу і зробити багато іншого. Але зараз видобуток газу впав, а те, що видобувається, незрозуміло куди йде. Розібратися з усім цим можна, але, на думку гостя програми, ніхто не хоче цього робити.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

«Всі ці хлопці вважають себе поважними людьми. Але де результати? Їх обіцяють ось-ось, але ніхто їх не бачить. Тільки ввели корпоративне управління, підвищили зарплати, а тепер ще все перерахують... І так рік за роком», - каже підприємець.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Павло Себастьянович порадив українцям попрощатися з деякими міфами.

Також він розкрив суть цих міфів.