Президент Асоціації платників податків України, член Наглядової ради Української Ради Бізнесу Грігол Катамадзе прокоментував прийняття закону про Бюро економічної безпеки (БЕБ).

«Великий крок зроблено – прийнятий закон, зі всіма плюсами і мінусами. Але насправді зараз наступає дуже відповідальний період – це формування нового органу», - заявив він під час засідання Українського союзу промисловців і підприємців.

Катамадзе не погодився з твердженням, що в Службі безпеки України, підрозділах податкової міліції та Національної поліції служать «одні негідники».

«Є багато людей порядних, патріотичних, фахових… І я переконаний в тому, що треба дати можливості цим людям приймати участь у прозорих транспарентних конкурсах і перемагати», - сказав президентАсоціації платників податків України.

Популярні новини зараз
Тарифи на світло: скільки доведеться платити українцям під час постійних відключень Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року
Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Грігол Катамадзе розповів про нову модель розкриття економічних злочинів.

Також Знай.uа повідомляв, що Катамадзе розповів, як зробити Бюро економічної безпеки ефективним.