Політик, колишній депутат Олена Бондаренко у програмі Сніжани Єгорової «Снігова лавина» розповіла цікавий факт про виборчий процес в Україні.

«Як правило, на дільниці ходять голосувати мало не сім'ями, дуже рідко хто поодинці. І як правило, в парі чоловік-дружина завжди домінує жіноча думка. Це знають всі політтехнологи, політологи, що дружина, як правило, в середньостатистичній сім'ї дуже впливає на вибір чоловіка. Чоловік насправді навіть не заморочується, він навіть може у неї запитати: «Слухай, за кого там треба голосувати, я проголосую». Матріархат в частині голосування точно у нас є», - говорить політик.

За її словами, дуже рідко буває так, що в родині чоловік і жінка голосують за різних кандидатів.

Бондаренко заявляє, що українці повинні нести відповідальність за свій голос на виборах.

«Незнання законів не звільняє від відповідальності. Тут точно так само – незнання, за кого ти голоснув... Все одно ти будеш жити з тією владою, за яку ти голоснув. Ніхто не знімає відповідальності з виборця», - сказала екснардеп.

Популярні новини зараз
Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку 10 мільйонів доларів та два роки: виробнику Байрактарів "загилили" недитячий хабар в Україні "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах
Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига заявив, що піде в президенти.

Також Знай.uа повідомляв, що Лазарєв заявив, що продаж земельних ділянок повинен контролювати народ, а не влада.

https://www.youtube.com/watch?v=DAsk-5TKXNM&feature=youtu.be