Те, що повітря в Києві забруднене, ні для кого не секрет - в новинах постійно говориться про це. Але наскільки саме воно забруднене?

Ситуацію в програмі Мирослави Бобровської «Хід королеви» розглядає активіст «Автомайдану», виконавчий директор «Центру розвитку міст» Олексій Гриценко.

«Система моніторингу стану повітря в Києві вже створена, але тепер її потрібно довести до розуму. Вже побудована система моніторингу стану води та землі. Ми повинні отримати зріз того, що ми маємо зараз. Не маючи вихідних даних, ми не можемо вибудовувати стратегію», - говорить Гриценко.

За його словами, не можна сказати, що зараз таких даних абсолютно немає - але їх майже немає. У місті є інформація, з якої створюється щорічний звіт, але немає оперативних даних, з якими звик працювати бізнес.

«Ми вже розробляємо модель, яка дозволить поєднувати поточну інформацію з даними супутникових спостережень. Вона дозволить не тільки аналізувати поточну ситуацію, а й робити прогнози. Ми зможемо, наприклад, вирішувати, де висаджувати дерева, і в якій кількості», - говорить Олексій Гриценко.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він констатував, що українцям доведеться замінити свої автомобілі на електромобілі.

Також Гриценко розповів про проблеми на Дарницькій ТЕЦ.

https://youtu.be/LIqgCd19ok4