Чи дасть Міжнародний валютний фонд Україні черговий транш? А якщо все-таки дасть, то коли?

Ситуацію в ефірі програми «Що далі?» на каналі «Знай 24» коментує економіст, фінансовий аналітик, радник президента Асоціації українських банків Олексій Кущ.

«Я ще кілька місяців тому говорив про те, що відновлення співпраці з МВФ можливе не раніше осені 2021 року. Тоді наші чиновники заявляли, що переговори з МВФ ведуться, і черговий транш кредиту вже на підході. Але зараз довелося визнати очевидне. Ні про які травні, ні про яке червні мови бути не може. Потрібно розуміти, що Україна - чемпіон по невиконанню програм співпраці з МВФ», - наполягає Кущ.

За його словами, жодна така програма в нашій країні не була виконана на сто відсотків. Цей показник становив від 20 до 50-60 відсотків. Нинішня програма теж не стала винятком. Тому з п'яти мільярдів доларів наша країна отримала лише два.

«У МВФ є різні формати співпраці. Програма розширеного співробітництва передбачає великі суми, але і більш жорсткі вимоги. А ось Stand-by - це простенька програма, яка передбачає отримання грошей після виконання чергового кроку. Але навіть і тут Україна не виконала те, що обіцяла», - робить підсумки аналітик.

Популярні новини зараз

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Раніше, як повідомляв Знай.ua, Олексій Кущ розповідав про схеми, які використовуються на українській митниці.

Також він заявляв, що в нашій країні надавати все вільному ринку - значить проявляти соціальний расизм.

https://youtu.be/abP_xj2We3c