У програмі «Що далі» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24» політолог Олександр Мусієнко пояснив, що США намагаються не дати війні України з Росією розпалитися до ще більшого вогнища.

«США починають шукати якісь шляхи деескалації», - переконаний Мусієнко. З іншого боку, маса людей бачить протилежний процес з боку американців – розпалювання війни між Україною та Росією. Політолог же вважає таку думку помилковою. «Вони навпаки підживлюють інформаційно-пропагандистський конфлікт», - каже він про прихильників цієї позиції.

Деескалація, на думку гостя програми, не має бути беззастережною та нести із собою забуття для українців. Водночас варто очікувати якісь кроки з боку РФ. «Тому що просто так сказати, що ми залишаємо Україну... Цього не буде», - пояснює він.

Сполучені Штати виступають за відстоювання цілісності та суверенітету, окрім того, якихось провокаційних дій з їхнього боку Мусієнко, зізнається, не бачить. Водночас у разі розпалювання війни українською стороною схвалення Сполучених Штатів та Європи держава би не отримала.

Нагадуємо, Мусієнко розповів, чи потрібно Україні повернути ядерний статус.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв про те, чи можуть нинішні події на сході України стати прологом до нової світової війни.

https://youtu.be/11MTz_WGO54