Послання Путіна Федеральному збору прокоментував у програмі «Розвилка» з Любов’ю Завальнюк політолог Руслан Бізяєв: нічого конкретного та сенсаційного, радше оцінка ситуації та плани реалізації РФ на найближче десятиліття.

«Функціонально це послання має спрямованість на внутрішню проблематику Росії», - розповідає політолог. Він зазначає, що практично все послання президента РФ Федеральному збору стосувалося того, що він планує реалізувати в країні у соціальній сфері, щодо пандемії та проєктів інфраструктури.

Тобто в пріоритет стала внутрішня політика Росії, певне перезавантаження, а зовнішньополітичні питання відійшли на другий план. «Ситуація з Україною була буквально мигцем», - каже Бізяєв. Натомість очікування більшості, зокрема і партнерів із Заходу стосувалися радше так званих самопроголошених республік, можливо, їхнього визнання, чого не сталося.

«Щодо Януковича була сказана одна фраза і щодо Майдану», - підкреслює він. Так, йшлося про перетин червоної лінії, що російська сторона цього не допустить, а також про відсутність потреби Майдану на цьому просторі. Так само президент Російської Федерації не згадував про Мінські угоди. Бізяєв пояснює, що це зараз зайве, як мінімум на його рівні.

Нагадуємо, Бізяєв заявив, що Україні потрібна реформа армії.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Україні передусім потрібно розв’язати ідеологічне питання.

https://youtu.be/Z-jF5LKCM58