Як може відбитися на Україні блокування Керченської протоки?

Ситуацію у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає політолог, експерт Українського інституту політики Руслан Бізяєв.

«Блокування протоки сильно позначиться на українській економіці, особливо на бізнесі, який пов'язаний з експортом залізної руди. Збитки будуть дуже істотними. Росія продовжує свою колишню політику. Вона запитує Україну: ви Мінськ виконуєте? - Ні. Ми теж запитуємо Росію: а ви Мінськ виконуєте? - Ні. Так і живемо», - розповідає Бізяєв.

Він нагадав, що формально Росія не є стороною переговорів. Вона вважає себе посередником. А які питання можуть бути до посередника? І чому все ось уже який рік тримаються за Мінські угоди, якщо їх підписував невідомо хто?

«Це як в анекдоті про нового росіянина, який продав душу, отримав золото, і не може зрозуміти, в чому його обдурили. У нас така ж ситуація. Росії ми по частині Мінських угод взагалі нічого не можемо пред'явити. У Москві кажуть: ось представники «народних республік», розмовляйте з ними. Це глухий кут. Поки ми залишаємося в цій конструкції, нічого добитися не зможемо. Її потрібно міняти та виходити на прямі переговори з Росією», - вважає політолог.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Надя Дорофєєва наставила Потапу роги замість Дантеса: "Так, сатана, це я"

Відпахав у колгоспі за мінімальну пенсію: у стажі українців знайшли хитру лазівку

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Руслан Бізяєв прокоментував чергове послання російського президента Володимира Путіна.

Також він розповів про переваги, які дає розвиток сучасних технологій.

https://youtu.be/8ztYY7raK3E