Нещодавно президент України зробив офіційний візит у Туреччину. У своєму блозі «Чесний погляд на економіку» Олексій Кущ, експерт і економіст, розповів, що це закінчилося незначними меморандумами.

Ведучий повідомляє, що сталося після цього візиту Володимира Зеленського у Туреччину: їхній міністр закордонних справ виступив із офіційною заявою про нейтралітет у конфлікті України з Росією. «Ця заява стала схожою на холодний душ», - коментує Кущ.

Економіст також нагадує, що не так давно по дну Чорного моря запустили вже й турецький потік, що постачатиме у Європу російський газ. До цього Туреччина мала блакитний потік, а у її планах на майбутнє - газопровід «TANAP», яким до Європи йтиме азербайджанський газ.

А відтак Кущ робить висновок, що Туреччина бачить себе південно-європейським газовим хабом і впевнено прямує до цієї мети. «І таке ж завдання у Німеччини, яка хоче стати осьовим європейським газовим хабом», - розповідає експерт і додає, що подібні амбіції має й Польща, але щодо східноєвропейського простору.

«Україна, яка має найбільші унікальні можливості з транспортування газу, їх упустила - це треба вміти», - коментує Кущ ситуацію. Первинні можливості ж Туреччини він оцінює набагато нижче, натомість ця держава транспортує російський газ і побудувала для цього вже другу гілку газопроводу, а також активно займається проєктом постачання у Європу азербайджанського газу.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще

Нагадуємо, Кущ заявив, що 30 років тому Туреччина була економічно дуже схожа на Україну.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Індія зацікавлена в покупці української авіатехніки.

https://www.youtube.com/watch?v=Ws7zMMFPhp8&feature=youtu.be