Останнім часом Росія дуже наполегливо штовхає Україну до переговорів по Донбасу на її умовах. Цю важливу тему підняв генерал-лейтенант у запасі, кандидат військових наук Ігор Романенко у програмі блогера Мирослави Бобровської «А як насправді» на YouTube.

«Над питанням зустрічі Зеленського з Путіним треба добре подумати, тому що в пропозиції Путіна велика кількість підводних каменів. З якого приводу з ним зустрічатися, якщо Путін сказав, що питання Донбасу ми повинні вирішувати з керівництвом так званих «республік», що для нас категорично не прийнятно», - сказав він.

Романенко підкреслив, що є приклад аналогічного підходу щодо Придністров'я і Молдови. Як тільки Молдова пішла на такі умови, то Росія вийшла з процесу, сама себе визначила як миротворців і залишила молдаван з сепаратистами. Причому це було не тільки політичне, а й економічне рішення, тому що всю відповідальність за те, щоб відновити всі руйнування, залишили молдаванам.

«Тому ми прекрасно розуміємо, чому останнім часом дуже наполегливо Україну хочуть запхати в переговорний процес путінського формату, на що ми категорично не згодні. Якщо ми полетимо на переговори в Москву, то це буде розцінено відразу як поступка і нам доведеться здати багато позицій. Зрозуміло, що Путіну потрібен політичний вплив на Україну на його умовах, а ми на це однозначно не підемо», - акцентував він.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Романенко резюмував, що рішення з таких питань не приймаються поспішно, тим більше в таких питаннях ми повинні консультуватися з нашими Західними партнерами, які не один рік допомагають нам стримувати агресію Росії.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Бізяєва, що заморожуючи конфлікт, якщо ти не вирішуєш проблему, то проблема вирішує тебе

Також раніше Савченко розповідала, що геополітичну карту вже почали ділити по-новому.