У програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко на каналі «Знай24» політолог-міжнародник Максим Ялі попередив про провокацію в Одесі, яка ймовірно може розпочатися 2 травня, тобто до дати одеської трагедії, адже цей пункт для РФ є важливим з точки зору логістики.

2 травня 2014 року – це дата одеської трагедії, до якої, вважає політолог, Росія може приурочити чергову провокацію у цьому місті. Він нагадує, що кожного року й так РФ робить спроби скористатися цими подіями у своїх цілях – як мінімум на рівні пропаганди.

«Це такий патерн в голові, один з тригерів військової агресії і консолідації всіх відпускників і добровольців», - пояснює Ялі. Так, зазвичай говориться, що після подій в Одесі багато військових поїхало на Донбас. А відтак він робить висновок, що цьогоріч все може розпочатися знову, а тому спецслужби України повинні бути готовими дати відповідну реакцію.

Окрім того, Ялі вважає Одесу одним із важливих пунктів у разі агресії з боку РФ, плацдармом, навіть кораблі США за планом мали йти туди. «Якщо розглядати з точки зору геополітики... То це з'єднати і повністю відрізати Україну від Чорного моря», - підкреслює він. Так, планувалося у такому разі з’єднати «ОРДЛО» з «Придністров’ям». Беззаперечно, з точки зору логістики Одеса доволі важлива для Росії.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Нагадуємо, Ялі пояснив, що агресією на Донбасі Росія хоче прорубати коридор до Криму.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бортник розповів про ситуацію навколо Донбасу і про переговори Зеленського з Путіним.