У програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» політтехнолог Олександр Кочетков заявив, що біда України полягає в її гені самознищення, а сьогодні, допоки йдуть суперечки щодо правильнішої любові до держави, їй загрожує доля бути купленою Російською Федерацією.

Політтехнолог бачить сьогодні в Україні повторення подій минулого. Зокрема, введення санкцій – це та ж видача зброї під час Коліївщини. Він попереджає, що, ще трохи зачекавши, Російська Федерація зможе просто дешево забрати собі те, що залишиться від держави.

Оцінюючи сьогоднішні події у державі, у відносинах між Україною та Росією, Кочетков бачить шаблонні дії з боку останньої. Мовляв, коли не вистачає власного креативу, починається повторення прочитаного. Зокрема, він вказує на дії більшовиків 1919 року. Тоді українські лідери також сперечалися між собою та мірялися правильністю своєї любові до держави. «В цей час зайшли більшовики і всі стали любити Україну по більшовицькому стандарту», - пояснює він.

Отже, аналогічні події світять державі сьогодні. «На новому витку самознищення», - каже Кочетков. Водночас він вбачає у тілі української нації та держави певний ген самознищення. Інше питання – це його походження - привнесений та закладений ззовні чи природний українцям. Водночас експерт відзначає прихід щоразу нижчого рівня команди споживачів.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадуємо, Кочетков заявив, що влада вбиває перспективи країни.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, яка політична система потрібна Україні.