Свою думку щодо українських партнерів та їхніх інтересів висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» Кость Бондаренко, політолог, історик і директор Інституту української політики.

США, Франція, Німеччина, не так давно Великобританія – всіх цих партнерів, вважає Бондаренко, насправді забагато для однієї держави. «І кожна з цих країн аж ніяк не є якимось філантропом, який тільки й думає про те, як би допомогти Україні», - попереджає він.

Політолог пояснює, що кожна держава веде свою гру на міжнародній арені і переслідує свої інтереси та цілі, а Україна – лише один елемент їх досягнення. «Україні доводиться петляти між цими стратегічними партнерами», - каже Бондаренко.

З іншого боку, важливо розуміти, як дивляться на країну інші держави, для чого їм це партнерство та на що вони розраховують. «Україну розглядали як таку універсальну анти-Росію», - переконаний історик. Так, Україна не лише може виступати із гучними критичними заявами щодо політики Російської Федерації, але й знаходиться у безпосередній близькості з останньою та навіть в зіткненні і гострому конфлікті.

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Тіна Кароль засяяла від щастя в сукні нареченої: "Який хороший хлопець"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Нагадуємо, Трюхан пояснив, чому Путін не нападе.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Україні зараз потрібен сильний президент в області безпеки та міжнародних відносин.