Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Росії Володимиром Путіним доручили організувати керівникові Офісу Президента Андрію Єрмаку, але поки що зустріч існує тільки в проєкті.

Про це сказав політолог Кость Бондаренко в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

Кость Бондаренко зазначив, що Андрію Єрмаку доручили організувати зустріч Володимира Зеленського з Володимиром Путіним, оскільки це входить в його посадові обов'язки.

"Він відповідає за організацію подібного роду зустрічей. Це завдання Офісу Президента. Тому це все звалили на "тендітні плечі" Єрмака. Що ж стосується ситуації із зустріччю - вона поки що існує в проєкті, і цей проєкт не підтверджений російською стороною. Тобто, обидві сторони говорять про те, що готові до зустрічі, але при цьому незрозуміло де, коли, за яких умов, які теми будуть обговорюватися, які питання будуть підніматися, і що буде вважатися критерієм результативності цієї зустрічі", - сказав Бондаренко.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Трюхан розповів, навіщо Байден запросив Путіна на кліматичний саміт.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Бортник розповів про ситуацію навколо Донбасу і про переговори Зеленського з Путіним.