Чи не втомилась ще Російська Федерація від правління Путіна? На це питання відповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» Олексій Толкачов, сучасний український мислитель, громадський діяч, філософ, футуролог і юрист.

Експерт повідомляє, що ситуація всередині Росії зараз дуже консервується, хай навіть і безболісно. З іншого боку, через амбіції президента РФ страждає навіть російська еліта, адже світ вводить санкції, а держава ніяк не розвивається.

«Таким чином, склалася така погана ситуація, при якій російські еліти, скоріше, втрачають, ніж щось отримують», - пояснює гість програми.

Отже, Толкачов заявив, що правління Володимира Путіна вже втомило країну. Тим не менш, серед суспільства шириться незадоволення таким станом речей.

Популярні новини зараз

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Леся Нікітюк не змовчала через домагання Костянтина Меладзе: "Хотілось би"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

«Яким би гарним не був правитель, він набридає за 5-10-20 років», - пояснює Толкачов. У Росії сьогодні склалася така ситуація, що покоління виросло при чинному президенті. Так, вважає експерт, бути не повинно. У такому разі населення може відчувати лише тотальну безвихідь та нерозуміння агресивного ставлення до РФ у світі.

Нагадуємо, Бондаренко пояснив, яка зустріч відбудеться швидше – Зеленського з Путіним чи Путіна з Байденом.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Толкачов прокоментував нав’язування Європою Росії демократії.