Український політолог, історик Кость Бондаренко у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» розповів, яке значення мали місцеві вибори у 2010 році.

«Місцеві вибори 2010 року стали дійсно дуже важливим моментом, оскільки вони повинні були за задумом нового керівництва країни символізувати зміцнення позицій цього самого керівництва країни в регіонах безпосередньо. «Партія регіонів», яка прийшла до влади фактично на президентських виборах, розраховувала зміцнитися за рахунок місцевих виборів у багатьох регіонах», - говорить експерт.

За його словами, «Партії регіонів» це вдалося.

«За великим рахунком, на цих місцевих виборах 2010 року вдалося зайняти ключові регіони, встановити фактично контроль над ключовими регіонами країни і навіть просунутися суттєво на захід країни. Навіть в тих регіонах, в яких нібито перемогли представники опозиції, в багатьох регіонах вдалося навіть провести апаратний переворот. Тобто, за великим рахунком вдалося фактично розширити свою владу на регіони і сформувати свої представництва на місцевому рівні», - сказав Бондаренко.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Бондаренко розповів, чому РФ вирішила йти на переговори з Україною в 2010 році.

Також Знай.uа повідомляв, що Бондаренко розповів про невиконані обіцянки Заходу з приводу диверсифікації поставок газу.