Історично Росія постійно хотіла поневолити Україну. Сучасний час – не виняток. Зовсім нещодавно ми могли спостерігати ще один такий приклад - Янукович. Але на щастя український народ вчасно зміг проявити єдність і в черговий раз відбити ворога. Після цього почалась повномасштабна війна.

Політолог Михайло Чаплига у програмі «Чаплыга. Без вопросов» заявив про те, що Мінські угоди – це акт капітуляції.

«З'явився Янукович і в Росію потягнув. Почався Майдан, і ми отримали війну і мінус Крим», - зазначив Чаплига.

За словами політолога, деякі президенти завжди намагалися потягнути Україну в Росію, але у випадку з Януковичем, народ не витримав, і почалася Революція гідності.

«Отже, йде війна на сході, на жаль, ми програємо. І Порошенко для того, щоб зупинити це все, підписує Мінські угоди. Їх дуже культурно називають «Мінськими», при чому, там є гаранти з боку Європи. Більш того, це ще й все на рівні ООН закріплено», - підкреслив Чаплига.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

На думку блогера, коли Порошенко підписав Мінські угоди, війна зупинилася, але не закінчилася.

«Що таке Мінські угоди? Кожен їх по-різному оцінює, особисто я вважаю – це акт капітуляції. Але іншого варіанту не було, інакше захопили б Київ», - сказав Чаплига.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Чаплиги, що якби влада прагнула до того, щоб Україна була в НАТО, вона ні пів слова нікому про це не говорила б.

Раніше на Знай.ua Чаплига розкритикував децентралізацію органів влади.